Society Impact
De Ruijterstraat 36
2518 AS Den Haag
T: 070 2400820
E: info@societyimpact.nl

Helaas ervaren wij al geruime tijd problemen met de telefonische bereikbaarheid. We zijn doorlopend met Ziggo bezig dit geregeld te krijgen. Onze excuses hiervoor. Graag verzoeken wij u een email te sturen naar info@societyimpact.nl of naar een van de medewerkers hieronder genoemd. We zullen u dan zo spoedig mogelijk terug bellen.

CHEF DE MISSION
Sadik Harchaoui
Sadik@societyimpact.nl

SOCIAL DEALMAKERS
Imre Vellenga
Imre@societyimpact.nl

Lisanne de Berg
Lisanne@societyimpact.nl

Safiyeh Salehi Mobarakeh
Safiyeh@Societyimpact.nl

René van Hooren
Rene@societyimpact.nl

PA en Office Manager
Dée Werter
Dee@societyimpact.nl

Leest u hier onze privacy policy.